Blog page
اجرای بتن در دکوراسیون داخل

طراحی شومینه بتنی در اتاق های خواب و اتاق نشیمن 

با توجه به ظاهر صنعتی و ناتمام، استفاده از بتن برای شومینه ممکن است برای بعضی افراد جذاب باشد. اما ظاهر طبیعی بتن در حقیقت خیلی زرق و برق دار نیست. بعضی از شومینه حتی برخی از ترک ها را به طور عمدی برای تجدید نظر در بتن گذاشتند که ترک ها بماند . یرا این یک سبک جدید معماری است.

دیگران می توانند با استفاده از برخی اشکال که در یک شیب منحصر به فرد در شومینه زندگی می کنند، در ساخت شومینه با بتن اکسپوز خلاق باشند. اما طراحی شومینه نیز براساس نوع فضای شما و موقعیت مکانی آن متفاوت است. این نیز به سبک شما برای شومینه شما بستگی دارد. با استفاده از بتن خوب است که شما می توانید تصمیم خود را انتخاب کنید و می توانید آن را انجام دهید. اگر هنوز درباره استفاده از بتن برای شومینه مشکلی دارید، در اینجا یک لیست از چندین اتاق نشیمن که در انها از بتن اکسپوز در ساخت شومینه استفاده شده است ا برای شما آورده ایم.

اجرای بتن در اتاق خواب

ساخت شومینه با بتن اکسپوز

ساخت شومینه با بتن اکسپوز

این اتاق نشیمن مدرن دارای مبلمان زرق و برق دار در مقابل سیاه و سفید است. با پنجره های شیشه ای و درها و برخی از دکوراسیون های دوست داشتنی احاطه شده است. این یک شومینه بتونی است که با کفپوش چوبی مناسبساخته شده است.

اجرای بتن در دکوراسیون داخل

آیا این یک اتاق نشیمن مدرن خیره کننده نیست؟ طراحی شومینه نیز جالب است که آن را در قسمت نزدیک به سقف مایل است. چنین شومینه بتنی جذاب نیست؟

شومینه بتونی در این اتاق نشیمن مرن با قفسه نازکی که دارای دو اثر هنری و قاب عکس است و برخی از لوازم شومینه بتنی نیز روی آن نگهداری شده است . این فضا نیز با یک پنجره شیشه ای درست بالای اتاق نشیمن به چشم می خورد.

جدیدترین نمای بتنی ساختمان

این الهام بخش خوبی برای یک اتاق نشیمن معاصر متوسط با کتابخانه، دیوارهای سفید، طبقه سخت تختخواب، شومینه دو طرفه، شومینه بتنی و تلویزیون است. شومینه بتنی تا سقف امتداد یافته است.