Blog page
روش ساخت بتن اکسپوز

تولید و فروش انواع پنل های بتنی نمای ساختمان و قطعات نمای بتن اکسپوز در ابعاد استاندارد با ضخامت های از ۱ تا ۱۰ سانت و در ابعاد تا طول ۴ متر را در مرحله تولید دارا می باشد.

نمای بتن اکسپوز

شرکت ساختمانی “کیمیا استون” نخستین و تنها شرکت ساختمانی،تولیدی و پیشرو در صنعت ساختمان ایران است که تولیدکننده قطعات و المان­های پیش ساخته لوکس بتنی (بتن اکسپوز – expose concrete) با کاربردهای معماری و محوطه سازی در صنعت ساختمان است.

تولید و فروش انواع پنل های بتنی نمای ساختمان با مناسبترین قیمت

 

این شرکت توانسته است با فراهم کردن طرح های نوآورانه و به کارگیری فناوری­های نوین و بروز صنعتی سازی ساختمان، در راستای پیشرفت و آبادانی کشور ایران گام­ های ارزشمندی بردارد. از نوآوری ها و توانمندی­ های ما ،مهندسی ،ساخت و تولید انواع قطعه ­ها و المان­ های بتنی لوکس و نمای ساختمان بتنی نمایان ( اکسپوز ) با بهره­ گیری از روش نوین در فناوری تولید آن است که با ویژگی­ های بسیاری، همانند، بالابودن مقاومت فشاری بالاتر از بتن سازه­ای ،جذب آب پایین و مقاومت در برابر سرما و یخبندان باعث افزایش پایایی و ماندگاری نمای ساختمان،افزایش تندی کار (به دلیل پیش­ ساخته بودن) و کاهش هزینه ساخت (در مقایسه با انواع سنگ های تراش خورده ساختمانی ) در میان دیگر روش­های ساخت، پیشتاز است.

تولید بتن اکسپوز

شرکت کیمیا استون با دارا بودن نیروهای کارآزموده و چیره ­دست و با بهره­ گیری از ابزار و دستگاه ­های صنعتی و ساختمانی به روز و کم مانند از توانمندی­ های گسترده­ ای درساخت و تولید قطعات بتنی لوکس در پروژه­ ها و سفارش­ های گوناگون در درون و بیرون کشور برخوردار است و توانسته نامی درخشان به عنوان نخستین و تنها تولید­کننده قطعات لوکس نمای بتن اکسپوز در میان سایر شرکت­ ها، از خود برجای گذارد و اینک خود را برای گام برداشتن به سوی بازارها و هدف­ های بزرگتر جهانی آماده می ­کند.

روش ساخت بتن اکسپوز