Blog page

تزیین دیوار با سنگ آنتیک تزیین دیوار با بتن اکسپوز آنتیک نصب بتن اکسپوز آنتیک ، اجرای نمای بتنی با بتن طرح دار تولید انواع پنل های بتنی و تایل بتن اکسپوز

 

بتن اکسپوز آنتیک از قرار دادن قطعات شکسته سنگ و خرده سنگ ها کناره هم و چسباندن آنها با سیمان تامین و فرآوری می شوند. بتن اکسپوز آنتیک به نوع ای از ترکیب سیمان ها و مواد روان کننده بتن که مقاومت و دوام بالایی دارند و در نمای خارجی خانه اغلب کاربرد دارند.

سنگ مصنوعی بتن

بتن اکسپوز آنتیک

گالری بتن آنتیک

لیست قیمت سنگ بتن آنتیک

 

باطله و ضایعه بودن این سنگ ها به هیچ عنوان به معنای کیفیت پایین و نامناسب این سنگ ها نیست بلکه عکس این مطلب صحیح است، سنگ های آنتیک از کیفیت بالا و بها زیاد مناسبی برخوردار هستند که آنها را تبدیل به یگانه از بهترین گزینه ها برای افرادی می کند که علاقه زیادی به طبیعت دارند و خواهان آوردن طبیعت خارج از منزل به پیرامون مسکونی خود دارند.
بتن اکسپوز آنتیک زیبایی طبیعی زیادی در بافت خود دارد اما داشتن سختی کم، استقامت و شکل پذیری بالا باعث بوجود آمدن قابلیت برش و ساب در آنها شده که مزیت واضحی از لحاظ هزینه تمام شده نسبت به دیگر سنگ های دشوار از قبیل گرانیت و کوارتز دارد. البته بتن اکسپوز آنتیک با آنتیک بهره‌گیری می شود که زیبایی های مخصوص به خود را دارند.

ویژگی های بتن اکسپوز آنتیک

بتن اکسپوز آنتیک دارای تنوع در رنگ و مدل بوده و میتوانید این سنگ هارا به چینش های مختلفی به دلخواه روی حصار نصب کنید.این سنگ ها نمای متنفاوتی دارند که میتوانید با توجه به نیاز خویش آن را گزینش کنید.
بتن اکسپوز آنتیک را میتوانید به راحتی نصب کنید سنگ های آنتیک علاوه بر این که شیک و ثابت هستند قیمت مناسبی نیز دارند.

و یگانه از قابلیت های این سنگ ها این است که میتوانید آن را روی هر نمایی اعم از گچ،سرامیک,سیمان و.. نصب کنید.

همچنین میتوانید این سنگ هارا روی نماهای قدیمی و قدیمی نیز نصب کنید.یکی از مزایای به کارگیری سنگ های آنتیک این است که در روبرو اصطکاک و حتی یخ زدگی و اثیر تغییر ناپذیر هستند.