Blog page
بتن دکوراسیون و چوب

تلفیق چوب و بتن در طراحی دکوراسیون داخلی

بتن اکسپوز و تیر چوبی در فضای داخلی می تواند روش و متد جدیدی در طراحی دکوراسیون داخلی باشد بتن اکسپوز که اگر با  تیر چوبی کار شود زیباتر بنظر می رسد ، متریالی که امروزه در طراحی فضاهای اداری، مسکونی، تجاری، بهداشتی و … زیاد رایج است و بدست طراحان باره بهره‌گیری قرار می گیرد.

اجرای بتن نما در دکوراسیون

بتن دکوراسیون و بتن اکسپوز بخاطر رنگ و خشن بودن، نوعی حس سردی به دکور داخلی می دهد. به کارگیری بتن بصورت تنها متریال فضا، کار چندان رایجی نیست چرا که مکان زیاد خسته کننده و سرد خواهد بود و ذائقه عموم را تامین نمی کند.

بنابراین در کنار این متریال از عناصری با حس و حال گرم نیز استفاده می شود لغایت ترازمندی رنگ و انرژی در مکان برقرار شود. در دسته اول، به بررسی آپارتمان نخست پرداختیم که از راه لینک زیر می توانید آن را بررسی نمایید.

دیزاین این آشپزخانه توسط مهندسین ما طراحی و اجرا شده است. همانطور که در اول مطلب اشاره داشتیم، بتن اکسپوز به عنوان یک متریال سرد، احتیاج به یک مکمل گرم دارد الی تعادل در محیط‌ برپا شود.

در این آپارتمان می توانید چوب را به عنوان متریال مکمل نگریستن نمایید که در طباخ خانه و در ضمن بصورت کفپوش مورد بهره‌گیری پیمان گرفته است. سبک طراحی این آپارتمان، اختلاطی از سخیف های مدرن، مینیمال و خشک صنعتی است.